System jakości

Od początku swojego istnienia z szacunku dla Klienta oraz dla własnej satysfakcji Hanyang Polska Sp z o.o. dbał o wysoką jakość swoich produktów. Potwierdzeniem spełnienia najwyższych standardów Systemu Zarządzania Jakością było uzyskanie w 1997 r. jako pierwsza firma w regionie certyfikatu ISO 9001 nadawanego przez niemiecką jednostkę certyfikującą RW TÜV. Certyfikat ten jest po dzień dzisiejszy przez jednostkę certyfikującą TÜV nadzorowany i odnawiany.

Aktualny certyfikat ISO 9001

Certyfikat PL

Certyfikat EN

Certyfikat DE

W kolejnych latach Hanyang Polska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z branży motoryzacyjnej uzyskał w 2001 roku certyfikat zgodności z normą QS 9000 ,,System jakości dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego opartą na wymaganiach motoryzacyjnych koncernów: Daimler-Chrysler, Ford i General Motors. Certyfikat ten w kolejnych latach był nadzorowany i odnawiany.

W 2007 roku w związku z rozwojem produkcji dla motoryzacji oraz zmianami w systemach jakości dla przemysłu motoryzacyjnego Firma uzyskała certyfikat zgodny z normą
ISO/TS 16949 – ,,Szczegółowe wymagania do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym w produkcji seryjnej oraz części zamiennych’’. Jednak w 2009 roku w związku
z minimalną produkcją dla branży motoryzacyjnej zaniechano recertyfikacji systemu.

Rozpoczynając współpracę z IKEA, Hanyang Polska musiał sprostać specyficznym wymaganiom klienta w zakresie jakości i zarządzania środowiskiem w związku z tym uzyskał akredytację w zakresie:

  • IWAY Standard zawierającego wymagania dotyczące: ochrony środowiska, warunków socjalnych i pracy przy zakupie produktów, materiałów i usług. Jest też swoistym rodzajem Kodeksu Postępowania Etycznego firmy IKEA.
  • IKEA Supplier Quality Assurance Program – programu zapewnienia jakości dostaw.