Hanyang Polska

Naszym głównym atutem jest doświadczenie w przetwórstwie prawie wszystkich typów tworzyw z różnymi rodzajami wypełniaczy, szczególnie tworzyw technicznych.

ELEKTRYK -ELEKTRONIK – AUTOMATYK

Typ umowy: umowa o pracę, pełny etat
Miejsce świadczenia pracy – Świdnik

Zakres obowiązków

• Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego oraz właściwych parametrów pracy urządzeń, elementów i systemów automatyki przemysłowej w firmie
• Wykonywanie zgodnie z harmonogramem pomiarów, przeglądów i kontroli stanu technicznego urządzeń, a także systemów automatyki.
• Usuwanie bieżących awarii oraz dokonywanie napraw i konserwacji urządzeń, systemów automatyki, systemów wizualizacji procesów technologicznych oraz systemów hydrauliki siłowej
• Przeprowadzanie kalibracji urządzeń do pomiarów parametrów ruchu maszyn oraz układów automatycznej regulacji
• Udział w pracach związanych z montażem, demontażem i przebudową maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• Prowadzenie rejestru pomiarów oraz dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń i systemów automatyki

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika)
• Uprawnienia SEP do 1 kV,
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku min. 1 rok,
• Znajomość nowoczesnych technik napędowych m.in. SERW
• Wiedza nt. uruchamiania, programowania i obsługi falowników.
• Znajomość diagnostyki sterowników PLC, np. Siemens, OMRON,
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych – układów sterowania
• Znajomość języka angielskiego technicznego umożliwiająca swobodne czytanie i komunikację
• Dyspozycyjność
• Znajomość podstawowych układów hydraulicznych i pneumatycznych,
• Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowa o pracę – pełny etat
• wynagrodzenie zawsze na czas, uzależnione od doświadczenia
• dobre warunki socjalne
• dofinansowanie do posiłków i karty Multisport

CV / list motywacyjny prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: a.bogusz@hyp.com.pl

UWAGA
Prosimy o dołączenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę dla
firmy Hanyang Polska Sp. z o.o w Świdniku na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych z bazy danych administratora”.